[rev_slider_vc alias=“home-slide-1-11″]

Snažíme se, aby naše mateřská škola byla místem, kde se děti a rodiče cítí bezpečně jako ve svém rodinném prostředí.

K dětem přistupujeme jako k jedinečné neopakovatelné osobnosti, která má právo být sama sebou a právě jako taková, musí být respektována.

Děti vedeme k uvědomělé péči o zdraví a zdravý životní styl. Klademe důraz na pohybovou aktivitu směřující k posilování fyzické kondice a učení prožitkem s vyloučením stresu.

Usilujeme o to, aby děti získaly základní postoje a návyky do dalšího života, založené na respektu lidských potřeb a přírody prostřednictvím vzájemné komunikace a spolupráce.

Dětem nabízíme metody a formy práce, které upevňují dovednosti a návyky jak být slušný, samostatný, umět pomáhat, upřímně jednat a mít zodpovědnost.

Nenásilně vedeme děti k tomu, aby si všímaly detailů přírody, poznávaly ji a všímaly si krásy kolem sebe. Učíme je jinému přístupu k přírodě „Poznej a chraň“.

ZPRÁVY ZE ŠKOLKY

SDĚLENÍ PRO RODIČE

UZAVŘENÍ MŠ

Miletín
24.09.2021

Dne 27.9.2021 se škola po dohodě se zřizovatelem z důvodu velké nemocnosti a malého počtu přihlášených dětí uzavírá.

Změna cen pokrmů ze školní jídelny

Miletín

Od 1.9.2021 budou vyšší ceny stravy, přizpůsobte prosím platby školní jídelně, podrobnosti získáte pomocí tlačítka níže.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

COVID – 19

Miletín

Veškeré informace a organizační pokyny jsou k dispozici na vchodových dveřích do MŠ a na vstupních dveřích do třídy“Žabiček“.

UČITELKY

TŘÍDY

DĚTÍ

NAŠE VÝLETY, AKCE A ÚSPĚCHY

Co jsme prožili v ŘÍJNU

Pojďte se podívat, co jsme s vašimi dětmi prožili v měsíci říjnu. Děti měly možnost účasti na projektu Malá digitální univerzita, kdy hravou formou poznávaly, jak funguje internet, jak se do něho ukládají informace, jak se vyhledává, … apod. Také se uskutečnily další dvě lekce MALÉ TECHNICKÉ UNIVERZITY, ve kterých se děti učily stavět podle plánků a ...

Dozvědět se více

Co jsme prožili v ZÁŘÍ

I přes velkou nemocnost dětí, jsme si září užili – na to se můžete podívat níže na fotografiích.   Pozorovali jsme budování nového plotu kolem naší školky. Základní škola nás pozvala na uvádění „pravěké“ pece do provozu. Tuto pec sami se žáky budovali a děti se tak mohly podívat, jak taková pec dříve vypadala a k čemu sloužila. Také nás navštívila dvě divadla. Nejdříve Knihadýlko s pohádkou a spoustou úkolů, které si děti naplno užily. Poté to bylo maňáskové divadélko se třemi klasickými pohádkami – O Veliké řepě, Tři kůzlátka a Červená Karkulka. Zúčastnili jsme se i projektu Malá datová univerzita. Zde se děti dozvěděly, jak funguje přenos dat, což si i vyzkoušeli na přenosu obrázku mezi imaginárními zařízeními. V září jsme odstartovali projekt SPORTOVNÍ ŠKOLIČKA.   Na konci měsíce jsme oslavili narozeniny zářijových dětí a zaměstnanců a dětí, které neslavili před prázdninami.

Dozvědět se více

VAŠIM DĚTEM SE VĚNUJÍ

LENKA CHLUBNOVÁ

- vedoucí mateřské školy
- metodička programu „Léčivá píšťalka“
- metodička „Čarujeme s pastelkami“
- s dětmi nejraději cvičí a sportuje

LUCIE ONDRÁČKOVÁ

- učitelka
- metodička „Kluk Viktor a panenka Jablenka“
- s dětmi nejraději maluje, kreslí a tvoří

HANA HRÁDKOVÁ

- učitelka

LUCIE VAŠÁTKOVÁ

- učitelka
- metodička programu „Když Alenka stůně“
- s dětmi nejraději zpívá, tančí a rytmizuje

HELENA FUCHSOVÁ

- školnice
- číšnice ve školním stravování

LENKA TÉROVÁ

- školní asistent
- asistentka pedagoga