UDÁLOSTI ·   NOVINKY ·   +420 493 693 491
  KONTAKTY ·   PRO UČITELE

ČESKOSLOVENSKÉ STOLETÍ

Slyšte, slyšte, velevážení rodičové, tety, strýcové, báby i dědové, i ostatní přátelé školy miletínské! Zveme Vás všechny ve středu 24. října od 15:30 do Spolkového domu na vernisáž tvorby výtvarné žáků našich. Následně pak přijďte do budovy školy, kde budou ke zhlédnutí připraveny výsledky dvoudenního projektu ku příležitosti 100 let od slavného vzniku republiky Československé uspořádaného.

Během úterka a středy budeme vzpomínat na časy, ve kterých se zrodila republika Československá. Připomeneme si nejen okolnosti jejího vzniku, ale do tehdejší doby se pokusíme nahlédnout skrz módu, tanec, architekturu, zacvičíme sokolskou sestavu a mnoho dalšího. Přijďte se podívat, jak se nám to povedlo!

Akce začíná v 15:30 vernisáží výstavy ve Spolkovém domě a pokračuje odpolednem otevřených dveří v budově školy.

NAŠE ŠKOLA

Žáky se snažíme vybavit znalostmi, dovednostmi a postoji, které jim pomohou orientovat se ve světě a býti zodpovědnými za své činy.

        

KONTAKTY

Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka MiletínNa Parkáni 107, 507 71 Miletín
telefon: 493 693 491
e-mail: info@zsmiletin.cz


PRO UČITELE