UDÁLOSTI ·   NOVINKY ·   +420 493 693 491
  KONTAKTY ·   PRO UČITELE

Srdce pro Matěje

Naše srdce chceme především darovat člověku, který s námi chodí do třídy. Všichni si ho moc vážíme, protože ON Matěj Kučera i přes svoji nemoc se snaží pomáhat ostatním, i když pomoc sám potřebuje. Srdce nechceme věnovat pouze Matějovi, ale i ostatním lidem, kteří bojují s leukémií. Celá třída moc děkuje všem lidem, kteří se rozhodli darovat kostní dřeň nejen pro našeho kamaráda, ale i pro ostatní nemocné. Všem, kteří jsou ve stejné situaci jako Matěj, držíme palce a věříme, že nad nemocí vyhrajete! Dlouho jsme přemýšleli nad tím, jak dané srdce ztvárníme. Zkoušeli jsme kreslit, malovat, skládat básně a … Nakonec jsme však došli k názoru, že to nejlepší srdce bude živé, jelikož každý z nás má své srdce plné lásky, které společně věnujeme prostřednictvím fotografie nás všech ze třídy. Darovat své srdce každému, kdo si to zaslouží. Předejít tím všemu zlému a radost ze života prodloužit. Udělat dobrý skutek, a lásku rozdávat. Svět je bohužel plný loutek, co visí na provázku. Musíme si pomáhat, vybočit z davu. Hlavně si nelhat, nemít zamotanou hlavu. Jen se rozhlédni kolem sebe, kolik lidí tvou pomoc potřebuje. Tak se na všechny usmívej, šťastné chvíle naplno prožívej. Kolektiv žáků 9. třídy K. J. Erbena A MŠ Korálka Miletín

NAŠE ŠKOLA

Žáky se snažíme vybavit znalostmi, dovednostmi a postoji, které jim pomohou orientovat se ve světě a býti zodpovědnými za své činy.

        

KONTAKTY

Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka MiletínNa Parkáni 107, 507 71 Miletín
telefon: 493 693 491
e-mail: info@zsmiletin.cz


PRO UČITELE