UDÁLOSTI ·   NOVINKY ·   +420 493 693 491
  KONTAKTY ·   PRO UČITELE

Ohlédnutí za vánočním obdobím

Vánoční období jsme zahájili spolu s rodiči a to „Vánočním tvořením“, kdy jsme společně vyráběli sněhuláčky. Samozřejmě k nám do MŠ zavítal i Mikuláš s andělem a čertíky. Viděli jsme i krásné divadelní představení „Švec a čert“. V tomto období jsme oslavili i Vánoce u nás ve školce a to tradiční besídkou, tentokrát s názvem „BÍLÉ VÁNOCE PRO JEŽÍŠKA“, následující den, jsme toto období oslavili i se seniory z naše města. Také jsme si užili první náznaky sněhu.

tvoření s rodiči
Mikulášské dopoledne a pohádka “Švec a čert”

NAŠE ŠKOLA

Žáky se snažíme vybavit znalostmi, dovednostmi a postoji, které jim pomohou orientovat se ve světě a býti zodpovědnými za své činy.

        

KONTAKTY

Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka MiletínNa Parkáni 107, 507 71 Miletín
telefon: 493 693 491
e-mail: info@zsmiletin.cz


PRO UČITELE