Ohlédnutí za podzimem

Během podzimu jsme si s dětmi užily mnoho legrace, například u divadelních představení „Jak pouštěli draka“, „O Líné princezně“ nebo při výletu do hořického divadla KORUNA na pohádku „Malý princ“. Také jsme si užili exkurzy u profesionálních hasičů v Hořicích. Děti si procvičily hlavičky při „Malé technické univerzitě“ a své tělo při projektu „Sportovní školička“ a hrabání listí na školní zahradě. Společně jsme si také uvařili a ochutnali jablíčkový kompot a společně oslavili i narozeniny dětí, narozených v těchto podzimních měsících. Krásné vzpomínky máme i na akci s rodiči „Drakiáda“.

Drakiáda s rodiči, narozeninová oslava
“Sportovní školička”, jablíčkový kompot a hrabání listí
Profesionální hasiči Hořice, “Malá technická univerzita”
pohádky