UDÁLOSTI ·   NOVINKY ·   +420 493 693 491
  KONTAKTY ·   PRO UČITELE

Hvězdárna

Dne 18.listopadu 2019 jsme se školou vyrazili na výlet do Hvězdárny a planetária v Hradci Králové. Ve hvězdárně jsme si mohli prohlédnout modely raket i planet. Po svačině jsme šli koukat na film o srážkách ve vesmíru a na souhvězdí do kina. Po filmu jsme šli do druhé budovy hvězdárny, abychom si mohli koupit suvenýry. Jeden pán nám ukázal zatmění Slunce, kyvadlo a dal nám možnost kouknout se do dalekohledu. Pak jsme šli na autobusovou zastávku, autobusem jsme jeli na vlakové nádraží a pak vlakem do Hořic. Tam si pro nás přijeli rodiče.

Daniel Nosek

Kategorie: 5. třída

NAŠE ŠKOLA

Žáky se snažíme vybavit znalostmi, dovednostmi a postoji, které jim pomohou orientovat se ve světě a býti zodpovědnými za své činy.

        

KONTAKTY

Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka MiletínNa Parkáni 107, 507 71 Miletín
telefon: 493 693 491
e-mail: info@zsmiletin.cz


PRO UČITELE