UDÁLOSTI ·   NOVINKY ·   +420 493 693 491
  KONTAKTY ·   PRO UČITELE

Školní výlet – KUKS

Letos jsme se vydali na zámek Kuks. Zde děti shlédli povedenou pohádku O Bajajovi, ve které měl svou roli živý kůň. Po pohádce jsme si prošli připravená stanoviště, kde si děti vyzkoušely střílet z katapultu, umlýt mouku, pohladily si kozlíka a beránka a spoustu dalších činností. Společně jsme si prošli zámeckou zahradu plnou bylinek a krásných květin. V restauraci u zámku jsme poobědvali a vydali se zpět domů. Děti si celý den užily a na památku dostali malou rolničku od Šaška.

NAŠE ŠKOLA

Žáky se snažíme vybavit znalostmi, dovednostmi a postoji, které jim pomohou orientovat se ve světě a býti zodpovědnými za své činy.

        

KONTAKTY

Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka MiletínNa Parkáni 107, 507 71 Miletín
telefon: 493 693 491
e-mail: info@zsmiletin.cz


PRO UČITELE