UDÁLOSTI ·   NOVINKY ·   +420 493 693 491
  KONTAKTY ·   PRO UČITELE

DEN MATEK – Párty pro maminku

V květnu jsme oslavili DEN MATEK, kdy všechny maminky zavítaly k nám do MŠ. Děti jim s láskou celé dopoledne připravovali pohoštění (tiramisu, chlebíčky, ovocné saláty, mufinky a domácí limonády). Odpoledne pak děti maminkám zazpívaly písničku, přednesly básničku, společně si zatancovaly mazurku a poté maminku pohostily připravenými dobrotami. Nakonec si ještě zasadily spolu s maminkou tajemná semínka a dodnes sledují a čekají, která kytička jim z nich vyroste. Někteří již dnes vědí, že to jsou slunečnice.

NAŠE ŠKOLA

Žáky se snažíme vybavit znalostmi, dovednostmi a postoji, které jim pomohou orientovat se ve světě a býti zodpovědnými za své činy.

        

KONTAKTY

Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka MiletínNa Parkáni 107, 507 71 Miletín
telefon: 493 693 491
e-mail: info@zsmiletin.cz


PRO UČITELE