UDÁLOSTI ·   NOVINKY ·   +420 493 693 491
  KONTAKTY ·   PRO UČITELE

Klub mladých čtenářů

Nakladatelství Albatros vypsalo ke svému 70.letému výročí založení soutěž pro mladé čtenáře. Žáci páté třídy nelenili a rozhodli se do soutěže zapojit. Všechny úkoly mají splněné, odeslané a teď už jen napjatě čekají, zda právě je potká štěstí a získají lákavé ceny. Dovolte nám touto cestou poděkovat všem, kteří nám pomáhali. Děkujeme rodičům, prarodičům, paní učitelkám a paní knihovnici.

NAŠE ŠKOLA

Žáky se snažíme vybavit znalostmi, dovednostmi a postoji, které jim pomohou orientovat se ve světě a býti zodpovědnými za své činy.

        

KONTAKTY

Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka MiletínNa Parkáni 107, 507 71 Miletín
telefon: 493 693 491
e-mail: info@zsmiletin.cz


PRO UČITELE