UDÁLOSTI ·   NOVINKY ·   +420 493 693 491
  KONTAKTY ·   PRO UČITELE

Vánoční ozdoby

Adventní čas už se blíží, proto žáci páté třídy vyjeli ve středu 21.listopadu nasát vánoční atmosféru do Dvora Králové.

Společně jsme navštívili muzeum vánočních ozdob, kde jsme se seznámili s historií i současností výroby vánočních ozdob v našem kraji a také absolvovali velmi zajímavý interaktivní program. Dále jsme pokračovali exkurzí přímo v provozu – ve výrobně vánočních ozdob. Naše průvodkyně nám představila všechna pracoviště od foukání skla, stříbření, malování, zdobení až po balení ozdob do krabiček. Mnohokrát děkujeme všem dámám, které nám pomohly uskutečnit tento příjemný zážitek a s ochotou odpovídaly na naše všetečné otázky.

NAŠE ŠKOLA

Žáky se snažíme vybavit znalostmi, dovednostmi a postoji, které jim pomohou orientovat se ve světě a býti zodpovědnými za své činy.

        

KONTAKTY

Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka MiletínNa Parkáni 107, 507 71 Miletín
telefon: 493 693 491
e-mail: info@zsmiletin.cz


PRO UČITELE