Bronzoví florbalisté

Ve čtvrtek 11. října poměřili žáci 6. a 7. třídy florbalové síly a um se školami hořického okrsku. I přesto, že jsme na přípravu neměli příliš času, obstáli kluci velmi dobře. V prvním zápase s favorizovanou Cerekvicí jsme nehráli špatně, ale za stavu 0:2 zachvátila družstvo panika, začali jsme zbytečně chybovat a stihli dostat ještě dva góly. Vstup do turnaje jsme zkrátka nezvládli. Porce smůly a nervozity tím byla vybraná. Další tři zápasy už vypadaly docela jinak. Dobře hrající Daliborku kluci přetlačili 1:0 a s Ostroměří sehráli vyrovnané utkání, ve kterém jsme podlehli 1:2. Na závěr proti Chomuticím jsme si zastříleli a soupeře deklasovali 8:1. Z vyrovnaného okrskového kola si tak odvážíme diplom za pěkné 3. místo.